O FIRMIE


Jesteś tutaj: Strona Główna / Oferta / O firmie
O FIRMIE


DJ Godzilla - Daniel Bałyszak.

 

Z muzyką związany jestem od 22 lat, wykonując zawód prezentera muzycznego.


Wiem co zrobić, by nazwa DJ Godzilla kojarzyła się Państwu z doskonałą zabawą oraz perfekcyjnym przygotowaniem imprezy zarówno pod względem merytorycznym, 
jaki i technicznym.


Pierwszą imprezę - wesele, poprowadziłem w 1995 roku, zresztą na prośbę mojej znajomej. Było to dla mnie duże przeżycie zakończone sukcesem. Od tej pory zaczęła się moja kariera prezentera - wodzireja.

Do każdego wesela przygotowuje się indywidualnie, bo nie da się ukryć - każde wesele jest inne.
A dobra zabawa, to odpowiednia oprawa muzyczna. Po latach praktyki mogę Państwa zapewnić że postaram się zrealizować każde, nawet nietypowe pomysły na uaktrakcyjnienie tego jedynego dnia w Waszym życiu.
Poprzez profesjonalnie dobrany repertuar zadbam o Państwa dobre samopoczucie podczas każdego rodzaju zabawy. Gram wyłącznie sprawdzone, znane przeboje - co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz i przy czym dobrze bawią się goście!
Jeśli wymaga tego sytuacja umiem i lubię improwizować, nie muszę mieć sztywno ustalonego repertuaru, muzyka może być dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku!

 

Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym i DJ'skim (m.in. wzmacniacz, mikser, kolumny, mikrofon bezprzewodowy, oświetlenie, lasery, wytwornica dymu itp.).

 

Możliwość wszelkiego rodzaju prowadzenia imprez z ofertami pakietowymi, animacje, gry i zabawy dla dzieci, pokaz iluzji i magii, pokazy laserowe - wszystko co sobie zażyczycie :) Proponuje również opcje DJ/Wokalistka sprawdza się niejednokrotnie z wielkim zadowoleniem naszych gości.


Dodatkowo proponuje również pokaz iluzji i magii w wykonaniu serdecznego kolegi wicemistrza Polski Andrzeja Szuberta. Po jego występnie niejednokrotnie goście byli zaszokowani jego pokazami.


Dodatkowo w ofercie:
- Ciężki dym
- Dekoracja ledowa sali
- Napis Love
- Robot LED

 

Prowadzę legalnie działającą firmę.

Za usługi wystawiam rachunki 18%.


pobierz ofertę WESELNĄ w formacie .pdfpobierz ofertę URODZINOWĄ w formacie .pdfSKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ